• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Site Tanıtım Gaziemir Ergen Psikolog

inurdemirel

Forum Üyesi
Katılım
21 Ocak 2023
Mesajlar
86
Puanları
6
Konum
Türkiye
Cinsiyet
Erkek
Gaziemir ergen psikolog, çocukluk döneminden yetişkinlik dönemine geçiş dönemlerinin bir hayli önem arz etmekte olduğunu göz önünde bulundurarak etkili bir şekilde iletişim kurmayı başarmaktadır. Ebeveynler için de bir hayli önemli olan bu süreç, tüm bilgi, birikim ve buna ek olarak tecrübe dahilinde en iyi şekilde atlatılmaktadır.

Gaziemir Ergen Psikolog Hizmetleri​

hizmetleri sayesinde bu önemli geçiş sürecinde olan kişiler psikolojik açıdan gerekli tüm destek ile bir arada olabilmektedir. Gerekli hizmetlerin tümü uygun tanılar ve gerekli görülen terapi süreçleri dahilinde kişilere sunulmaktadır. İzmir Gaziemir bölgesinde hizmet vermekte olan psikolog, ebeveynleri de tüm süreç ile ilgili detayları uygun gördüğü takdirde bilgilendirmektedir.

 

Yönetim

Admin
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
2,007
Puanları
0
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.