• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Galaxy S21 Ultra Kullanıcıları Son Güncellemeyi Yapmayın!

mecruh

Forum Üyesi
Katılım
4 Kas 2022
Mesajlar
31
Puanları
6
Konum
TÜRKİYE
Cinsiyet
Erkek


Samsung Galaxy S21 Ultra kullanıcıları, Mayıs 2023 güncellemesinin ardından pembe çizgi şeklinde görüntü sorunları bildiriyor

Samsung’un mayıs ayı başında yayınladığı aylık güvenlik odaklı güncelleme Galaxy S21 Ultra modelinde ciddi bir ekran sorununa neden olmuş olabilir. Haberin ilgili görseline baktığınızda aslında ekran hatası hemen tanıdık gelecektir. Özellikle Galaxy S7 Edge kullanıcılarının kabusu olan pembe çizgi yeniden dönmüş görünüyor.

Kısa bir süre önce S21 Ultra için Mayıs 2023 güncellemesi yayınlandı ve iyileştirmeler ve geliştirmeler sağlamayı amaçlıyordu. Ancak, bir kullanıcı bu güncellemeyi yükledikten sonra alttaki gibi ekran hatası aldığını belirtiyor.

Kullanıcı, ekrandaki pembe çizgi sorunuyla ilgili yardım almak için servis merkezine başvurdu. Sorunu çözmek için kullanıcıya ekranı değiştirmesi tavsiye edildi ve bunun maliyetinin 376 $ olduğu söylendi.Sorun farklı kullanıcılarda da ortaya çıkmış görünüyor. Şikayet gönderisinin altındaki yorumlara bakıldığında birkaç kullanıcı daha aynı ekran sorununu yaşadığını bildiriyor.

Bu tür şikayetler ilk kez ortaya çıkmıyor. Daha önce Galaxy S21 Ultra kullanıcıları, bir yazılım güncellemesinin ardından yeşil dikey çizgilerin göründüğünü bildirmişti. Tekrarlanan bu sorunda yazılım güncellemeleri arasında bir ilişki olduğunu düşünülüyor.

Benzer sorunlar geçmişte S20 serisi kullanıcıları tarafından da yaşanmıştı. Çok sayıda şikayetin ardından Samsung, etkilenen kullanıcılara ücretsiz ekran değiştirme teklifinde bulundu.Şirketin S21 Ultra ile ilgili şikayetleri ele almaya bir kez daha öncelik vermesi ve bu sorunu yaşayan kullanıcıların ekran değişimi veya uygun bir çözüm sunması muhtemel görünüyor.

Teknoburada​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.