• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nın yeni forma göğüs sponsoru Petrol Ofisi oldu

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Kulübümüz ve Petrol Ofisi, Türk futbolunun gelişimi için güçlerini birleştirdi. Türkiye’nin güçlü ve köklü iki markası Petrol Ofisi, Kadın Futbol Takımımızın isim ve forma göğüs sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek ile Petrol Ofisi’nde 1 Eylül itibarıyla CEO görevini üstlenecek olan Sayın Mehmet Abbasoğlu’nun katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu’nda gerçekleştirildi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.