• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fransa’da suç makinesi göçmenlere sınır dışı kararı geliyor

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Fransa beklenmedik bir hamle yaparak göçmen politikasını değiştirme kararı aldı. Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, ırkçılık, insan haklarını ihlal gibi kimi solcu gruplardan gelebilecek suçlamaları göğüsleyerek suç makinesi haline gelen göçmenlere karşı sert önlemler alma yoluna gideceklerini açıkladı. News France’ın internet sitesindeki habere göre Darmanin rakam vererek ülkedeki ağır cezalık suçların önemli bölümünün bu göçmenler tarafından işlendiğine dikkat çekti...

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.