• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fornite Eski Oyuncularını Unutmadı?

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,445
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
Fortnite, Yalnızca Eski Oyuncuların Hatırlayacağı 3 Silahı Geri Getiriyor
Son dönemlerde oyuncu sayısında düşüş gözlemlenen Fortnite, kaybettiği oyuncuları geri kazanmak için 3 nostaljik silahı oyuna geri ekliyor. Bu hamleyle şirket, Fortnite'ın eski günlerini özleyen oyuncuları tekrardan oyuna çekmeyi planlıyor.
Fortnite’la ilgili sızıntı haberleri paylaşan bir kaynağa göre yeni silahlar, geçtiğimiz günlerde duyurulan sınırlı süreli ‘Casusların Savaşı’ modu için geri dönecek. Bu kapsamda oyuna eklenecek silahlar ise Minigun, Ağır Keskin Nişancı Tüfeği ve Yarı Otomatik Keskin Nişancı Tüfeği olacak. Böylece oyuncular, uzun bir süredir özlemini çektiği nostaljik Fortnite deneyimine kısa bir süreliğine de olsa kavuşabilecekler.
Şimdilik bu silahların Casusların Savaşı moduyla sınırlı kalıp kalmayacağı veya tekrardan oyuna eklenip eklenmeyeceği net olarak bilinmiyor. Bu noktada Epic, iddialar doğruysa kısa süre sonra bir bilgilendirme yazısı paylaşacaktır. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.