• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fil adam"diye anılıyor!

Yazar

Forum Üyesi
Katılım
28 Ağu 2022
Mesajlar
4,025
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Hintli bir çifçinin oğlu olan Lalit Ram'in tek hayali, yüzündeki tümörden kurtulup evlenmek.

Hindistan'da çiftçi bir babanın oğlu yakalandığı genetik hastalık olan nörofibromatozis yüzünden köy halkı ona fil adam demeye başladı.

Yüzünde oluşan ve zamanla sarkan ur yüzünden kimseyle evlenemeyen Lalit'in tek hayali ise yüzünde oluşan tümörden kurtulmak ve sevdiği kızla dünya evine girmek.

Maddi durum yetersizliği yüzünden ameliyat olamadığını söyleyen 26 yaşındaki Ram, doktorların kendisine yardım etmesi için çağrıda bulunuyor.

En iyi arkadaşının ise bir boğa olduğunu söyleyen Ram evlenmek istediği kızların ailelerinin kendisini hep geri çevirdiğini dile getiriyor.

(Alıntıdır)​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.