• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

FIFPro'dan "Türkiye'ye gitmeyin" uyarısı

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,150
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Uluslararası futbolcular birliği FIFPro, sözleşme ihlalleri nedeniyle futbolcuları Türkiye dahil 7 ülkeye transfer olmaması konusunda uyardı. FIFPro'dan yapılan açıklamada futbolcuların Türkiye, Çin, Romanya, Suudi Arabistan, Yunanistan 2. Ligi, Cezayir ve Libya'ya transfer olmamaları tavsiyesi verildi. "İmza atmamalarını tavsiye ediyoruz" Yapılan açıklamada "FIFPRO, sözleşme ihlalleri nedeniyle profesyonel futbolculara aşağıdaki ülkelerin takımlarına imza atmamalarını tavsiye eder." sözleri kullanıldı. FIFPro'nun yaptığı açıklamanın ardından sosyal medyada da konuyla ilgili tartışma çıkarken bazı taraftarlar yapılan bu açıklamaya tepki gösterdi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.