ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

FIFA 23'ün kapağında bir kadın futbolcu yer alacak

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,066
Tepkime puanı
89
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Video oyun dünyasının önemli isimlerinden Electronic Arts, uzunca bir süredir gündemde olduğu son FIFA isimli futbol oyunu FIFA 23 ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, oyunun ne zaman tanıtılacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre FIFA 23, 20 Temmuz saat 19:00'da resmi olarak tanıtılacak. Ayrıca FIFA 23 Ultimate Edition'ın ilk posteri de resmi olarak paylaşıldı.

FIFA 23 Ultimate Edition'ın kapak yıldızlarına baktığımızda; bu yıl bir ilkin yaşandığını görüyoruz. Öyle ki futbol dünyasının ünlü kadın sporcularından Samantha Kerr, FIFA 23 Ultimate Edition'ın kapak görselinde yer aldı. Böylelikle bir kadın, tarihte ilk kez FIFA Ultimate Edition'ın kapağında yer almış oldu.

Kylian Mbappe de posterde yer aldı!Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan isim, şirket yetkililerinden Matt Lafreniere oldu. "Samantha Kerr, en iyi kadın futbolculardan bir tanesi. Chelsea'yi çok iyi temsil ediyor, Avustralya milli takımını çok iyi temsil ediyor ve yaklaşmakta olan bir Dünya Kupası var. Kişiliği ve değerleri, bir şirket olarak kim olduğumuzu ve bir franchise olarak FIFA'nın ne olduğunu yansıtıyor. Onu EA Sports ve FIFA ekibinin bir parçası olarak görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz." ifadelerini kullandı. Bu arada; aynı kapakta Kylian Mbappe'nin de bulunduğunu belirtelim. Ancak bu pek de önemli değil zira Mbappe, Ultimate Edition'ın kapağında arka arkaya üçüncü yıl yer aldı.

FIFA 23, bir devrin sonu olacak!

Electronic Arts, bundan bir süre önce yaptığı bir açıklama ile FIFA ismini artık kullanmayacağını duyurdu. FIFA'ya göre isim hakkı, bundan sonra başka bir geliştiricide olacak. Hal böyle olunca da FIFA 23'ün, bu isimle çıkacak son oyun olduğunu söyleyebiliriz. Şirket, önümüzdeki yıl itibarıyla piyasaya süreceği futbol oyunlarında "EA Sports FC" ismini kullanacak. EA'ya göre FIFA 23, tarihin en iyi FIFA oyunu olarak akıllara kazınacak.
 

Atam

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
825
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Güzel bilgiler için teşekkürler
 

Yusuf

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
840
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Bilgi için teşekkürler
 
Üst Alt