• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ferdi Tayfur'un Son Hali ..!

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Kızı fotoğrafını paylaştı! İşte gözlerden uzak yaşayan Ferdi Tayfur'un son hali

Marmaris'te gözlerden uzak yaşam süren arabesk müziğin usta ismi Ferdi Tayfur, yeni görüntüsü ortaya çıktı. Tayfur'un son halini kızı Tuğçe Tayfur paylaştı.

2011 yılında yüz felci geçiren Ferdi Tayfur'un şarkı söylemesi yasaklanmıştı. Dalaman'da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şeker hastası Tayfur'a doktorları en az bir sene sahne yasağı koymuştu. Doktorların önerilerinden sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlayan sanatçının yeni görüntüleri ortaya çıktı

OĞLU VE BABASININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI
Marmaris'te yaşayan 77 yaşındaki sanatçının fotoğrafını, kızı Tuğçe Tayfur sosyal medyada paylaştı. Şeker hastalığıyla da mücadele eden usta sanatçının beyazlayan saçları ve sakalları dikkat çekti.(Alıntı)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.