ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Ferdi Hardal Bronz Kopardı!

DanieL

Forum Üyesi
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
2,030
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Ferdi Hardal koparmadaki ilk hakkında 91 kg ve ikinci hakkında 95 kg' ı başarıyla kaldırdı. Son hakkında 98 kg' ı kaldırmayı başaramayan sporcumuz Ferdi Hardal ikinci hakkında kaldırdığı 95 kg ile 3. Oldu ve bronz madalya kazandı. Koparmada 1. liği 105 kg ile Romen Sporcu Daniel Flori Vizitiu elde ederken, 2.liği 100 kg ile diğer Romen sporcu Stefan Robert Manea elde etti.

Silkmede ilk hakkında 111 kg kaldıran sporcumuz Ferdi Hardal, 2. ve 3. haklarında 116 kg da başarılı olamadı ve silkmeyi 6. sırada tamamladı. Silkmede 1. liği 125 kg ile Romen Sporcu Daniel Flori Vizitiu elde ederken, 2.liği 125 kg ve kilo dezavantajı ile diğer Romen sporcu Stefan Robert Manea elde etti. Silkmenin 3. lüğü nü ise 118 kg ile Polonya' lı sporcu Adrian Franczyk kazandı.

Toplamda ise 206 kg' a ulaşan sporcumuz bu ağırlıkla 5. sırada yer aldı. Toplamda 1. liği 230 kg ile Romen Sporcu Daniel Flori Vizitiu elde ederken, 2.liği 225 kg ile diğer Romen sporcu Stefan Robert Manea elde etti. Toplamda 3. lüğü ise 211 kg ile Polonya' lı sporcu Adrian Franczyk kazandı. Aynı kilo da yarışan diğer sporcumuz Emrah Aydın ise 91 koparma, 109 silkme ve 200 kg toplamla 7. sırada yer aldı.

Koparmada bronz madalya kazanan sporcumuz Ferdi Hardal' ın madalyasını Mili takım doktorumuz Ali Doğan verdi.
 
Üst Alt