• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'den 13'te 13

DanieL

Forum Üyesi
Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig'deki erteleme maçında Başakşehir'i 4-0 mağlup ederken, galibiyet serisini de sürdürdü. Fenerbahçe, Başakşehir karşısında aldığı 3 puanla bu sezon çıktığı 13. resmi maçta 13. galibiyetine imza atmayı başardı. Sarı-lacivertli ekip bu sezon Trendyol Süper Lig'de 6, Avrupa Konferans Ligi'nde ise elemelerle birlikte 7 maç oynarken, bu maçların hepsini kazanmayı başardı. İşte Fenerbahçe'nin bu sezon kazandığı 13 maç Zimbru: 5-0 Zimbru: 4-0 (D) Maribor: 3-1 Gaziantep FK: 2-1 Maribor (D): 3-0 Samsunspor (D): 2-0 Twente: 5-1 Twente (D): 1-0 Ankaragücü (D): 1-0 Antalyaspor: 3-2 Nordsjaelland: 3-1 Alanyaspor (D): 1-0 Başakşehir: 4-0 ???????? Fenerbahçe, galibiyeti taraftarıyla birlikte kutluyor! #SenTabiiKi #FBvBFK pic.twitter.com/p9JMjOgR2H— beIN SPORTS Türkiye (@beINSPORTS_TR) September 28, 2023 ''13'te 13... Bunlara bakmıyorum'' Sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü İsmail Kartal ise yakaladıkları seri hakkında kısa bir yorumda bulundu. İsmail Kartal maç maç düşündüklerini dile getiririken ''13'te 13 filan... Bunlara bakmıyorum, artık bunu da yasakladım takıma! En önemlisi, önümüzdeki ilk maçtır. Sezon sonuna kadar böyle devam edecek'' dedi.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.