• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fatih Altaylı: Troll ordusuna soruyorum, Mustafa Varank’a da havlayacak mısınız?

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, TOGG fabrikasından çıkacak otomobillerin hemen piyasana olmasının mümkün olmadığına ilişkin birkaç hafta önce yazdığı yazıya tepkiler geldiğini belirterek, ”Bu yazım üzerine üç kuruşa kalemlerini, biraz daha fazlasına her şeylerini satabilecek nitelikte insanlardan oluşan troll ordusundan ağır bir saldırı başladı. TOGG’u kıskanıyormuşum, TOGG bir tarafıma girsinmiş, çatlasam da patlasam da TOGG yapılacakmış. Türkiye’nin zeka ortalamasını 80 IQ civarına çeken ahmak sürüsü saldırdı.” diye yazdı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın ”TOGG önümüzdeki Mart’ta satışa çıkacak” sözlerini hatırlatan Altaylı, ”Yani benim dediğimin aynısını söyledi. Niye çünkü o da neyin ne olduğunu biliyor. Şimdi bu paralı trollere soruyorum. Bana havladığınız gibi Mustafa Varank’a da havlayacak mısınız! Ona da hain, TOGG’u kıskanıyorsun falan diyecek misiniz! Yoksa tasmanızı tutanlar sadece bana mı havlamanıza izin veriyor?” ifadelerini kullandı.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.