• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'e benzetilen İsa figürü sosyal medyayı karıştırdı!

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Kaliforniya eyaletindeki Santa Monica şehrinde yer alan Riot Games adlı oyun şirketinden Arix King, Los Angeles County Sanat Müzesi'nde (LACMA) karşılaştığı bir heykelin görüntüsü karşısında şaşırıp kaldığını anlattı.

ABD merkezli haber sitesi VICE'a heykeli gördüğü andan bahseden King, "Kız arkadaşımla gezerken, diğer ziyaretçileri sinirlendirmemek için eğilip kulağına 'Zuckerberg'e ne kadar benziyor' dedim. Acayip güldü" ifadelerini kullandı.

Popüler League of Legends oyununu üreten Riot Games firmasında çalışan oyun tasarımcısı, 1500-1800 dönemine ait Hispanik Amerika sanat eserlerinin gösterildiği sergide karşılaştığı figürle ilgili "Dikkatimi çeken en büyük benzerlik saç kesimi ve kulakları oldu" dedi.

LACMA'in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımdaysa King'in gönderisi için "Yorumsuz" dendi.

Bir Twitter kullanıcısıysa "Buna Baby Berg mü yoksa Baby Zuck mı diyeceğiz?" diye sordu.

Meryem Ana heykelini yapan sanatçının kim olduğu bilinmiyor. LACMA'deki yetkililer, sanat eserinin 18. yüzyılda Peru'da yapıldığını belirtti.

Avusturyalı sanatçı Ferdinand Georg Waldmüller'in 1860'da tamamladığı "Beklenen" adlı tablosunda yer alan kadının, elinde iPhone tutan bir kişiye benzetilmesi de internette tartışma yaratmıştı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.