• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Etol Fort Nedir?

Yazar

Forum Üyesi
Katılım
28 Ağu 2022
Mesajlar
4,030
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

Kullanılan en etkili ağrı kesicilerdendir ve çok güçlü olan bu ilaç bilinen en etkili ağrı kesicilerdendir. Çok ağrılı durumlarda önerilen ağrı kesici ilaçlardandır. Çok bilinen büyük yan etkileri yoktur. Vücutta iltihaba bağlı olarak oluşan ağrıları gideren iltihap giderici ve ağrı kesici özelliğindedir. Kireçlenme, romatizma, bel ağrısı, sırt ağrısı, akut kas ve iskelet sistemleri ağrıları, diş ağrısı, diş iltihaplanmasına bağlı ağrılar, bayanlarda adet dönemi ağrıları ve özellikle baş ağrısı için kullanılan ilacın ateş düşürücü özelliği de vardır. Önceden yaşanmış bir mide kanaması, mide ülseri, kalp krizi, felç yada kan pıhtılaşması gibi hastalıklarınız var ise doktorunuza danışmadan kullanılmasını önermeyiz. 18 yaş altı çocuklarda, hamilelerde ve emziren annelerde kullanılmamalıdır.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.