• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Erzurum'da Karate Turnuvası Başladı!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,326
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Yeni Erzurum Spor Salonu'nda gerçekleştiren müsabakalarda, sporcular en iyi katayı yapabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

Türkiye Karate Federasyonu Bölge Başkanı Ahmet Çelebi, yaptığı açıklamada:"Türk hakemlerin dışında turnuvada her ülkeden iki hakemin görev yaptığını söyleyerek, Turnuvanın ilk gününde miniklerin mücadelesine sahne olduğunu ve miniklerin çok güzel müsabakalar çıkardığını belirtti. Minikler kata ve kumite müsabakaları bugün oynanacak müsabakalarla tamamlanacak. Sonraki günlerde ise yıldızlar, gençler ve büyüklerin müsabakalarının ardından turnuva sona erecek. İlk gün olmasına rağmen, seyircilerin tribünleri doldurması da bizi mutlu etti" diye konuştu.

Turnuvada, Türkiye'nin yanı sıra İran, Azerbaycan, Arnavutluk, Filistin, Ukrayna, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kamerun, Irak, Moritanya ve Ürdün'den bin 500 sporcu yer alıyor.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.