• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

En son Windows güncellemesi kopyalama ve kaydetme işlevlerini bozuyor

Skyler

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
41
Puanları
6
Yazılım devi Microsoft'un Windows 10 ve 11 işletim sistemleri için yayınladığı son güncelleme, dosya kopyalama ve kaydetme hatalarına neden oluyor.

Microsoft'un Windows 10 ve 11 işletim sistemlerinin 32 bit sürümleri için yayınladığı güncellemeler, dosya kaydetme ve kopyalama işlevlerini bozdu.

Microsoft: Birkaç kez deneyin

Toplu güncellemeyi yükleyen bazı kullanıcıların Word ve Excel gibi ofis uygulamalarında belgeleri kaydedememe sorunuyla karşılaştıkları ve işletim sisteminin "Belge kaydedilmedi" hatası verdiği bildiriliyor. Ayrıca, özellikle ağ paylaşımlarında "Kopyala" ve "Yapıştır" işlevlerinin de çalışmadığı belirtilmiş.

Microsoft, sorunun farkında olduğunu ve düzeltmek için yakın bir zamanda yama yayınlayacağını açıkladı. O zamana kadar şirket, kullanıcılara çalışmayan komutları sonuç elde edene kadar birkaç kez tekrarlamalarını tavsiye ediyor. Yeni bir güncelleme yayınlanana kadar güncellemeyi bir önceki sürüme geri almak da bir diğer çözüm yöntemi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.