• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

En son Adana'da görülmüştü: Leylek Jonas'tan haber var

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Yaz aylarını Avrupa ve Türkiye civarında geçiren, kışın da Afrika’ya göçen Jonas, 8 Ağustos’ta Almanya'dan yola çıktı.

Çekya, Slovakya, Macaristan, Romanya ve Bulgaristan’dan geçen ve takılan verici ile güzergahı takip edilebilen Jonas, 19 Ağustos’ta Türkiye’ye giriş yaptı.

İstanbul’da mola veren Jonas'tan Adana’da görülmesinin ardından 2 gün sinyal alınamamıştı.

Animal Tracker isimli telefon uygulaması ile takip edilebilen Jonas bugün İsrail-Ürdün sınırında görüldü.

Almanya doğumlu olan 9 yaşındaki Jonas'tan 2 gün haber alınamamasının nedeninin bölgedeki sinyal kesiciler olduğu belirtiliyor.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.