• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Elazığ'da okul sporları tenis müsabakaları

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,326
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Elazığ'da 6 takım ve 24 sporcunun katılımıyla okul sporları gençler tenis müsabakaları gerçekleştirildi. Elazığ'da 28 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Çok Amaçlı Spor Merkezi tenis kortlarında okul sporları gençler tenis müsabakaları 6 takım 24 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Müsabakalar sonucunda genç erkeklerde Ahmet Kabaklı Fen Lisesi 1. olurken, genç kızlarda Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi 1. oldu. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, "Kış aylarında özellikle sıkıntı yaşadığımız kortlarımızda kapalı olmaması nedeniyle müsabakalar spor salonlarımızda gerçekleştiriliyordu. 2021 yılı içerisinde ihalesini ve yapım işini tamamladığımız tenis kortlarımızda 4 açık 1 kapalı olmak üzere 5 kort kazandırdık. İlk resmi maçları mevsimde kış olması hasebiyle kapalı kortumuzda tenis branşı için kendilerine ait bir ortamda müsabakalar gerçekleşti. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de tenis müsabaka takvimi yoğun olacaktır. Bir kez daha sporcularımız ve antrenörler için hayırlı olmasını temenni ediyor, müsabakalarda dereceye giren okullarımızı ve idarecilerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum" dedi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.