• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Site Tanıtım Egemen Kaya

inurdemirel

Forum Üyesi
Egemen Kaya 2018 yılında Mendax Yazılım şirketinin temellerini atan kişidir. Ücretsiz şekilde web sitesi güvenlik tarama hizmetleri sunmak için atılan adımlar, zaman içinde başarı ve büyüme gösterir. İki yıl kadar bir sürenin ardından elde edilen başarılar göz önünde bulundurulur, verilen hizmetlerin daha üs seviyeye çıkartılmasına karar verilir.

İki yıl içinde imza atılan projeler, başarıları ile kayda değerdir. Verilen hizmetlerin daha geniş skalalarda sunulması için bazı çalışmalara başlanır. 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde şirket kurulmaya karar verilir. Mendax Enterprises LLC şirketi adı altında bir yazılım şirketi kurulmuştur. Durmadan kendini geliştirmeye adamış bir ekip ile beraber çalışmalara zaman kaybetmeden başlanır.

Gerçekleştirilen projelerin yanı sıra gelişmeye ve yeniliklere açık olan şirket, zaman içinde birçok farklı konuda hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne dünya genelinde yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve çalışmalarına entegre eden bir şirkettir. proje ile çıktığı yolda vizyon ve misyon sahibi olan bir şirketin kurucusudur. Yapay zeka, sosyal medya yönetimi ve farklı alanlarda dijital konularda hizmet verir.

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

Efru

Forum Üyesi
Bayan Üye
Yeni sitenizde başarılar dilerim.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.