• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ebru Gündeş, sahnede ağladı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,650
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Ebru Gündeş, dün akşam verdiği konserde gözyaşlarına hakim olamadı.Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden şarkıcı Ebru Gündeşin annesi Müjgan Bilgin, tedavi gördüğü hastanede geçtimiz günlerde hayatını kaybetmişti.

"Öyle özledim ki"

Gündeş, annesinin vefatından sonra ilk kez sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, 'Aşık' şarkısındaki "Keşke yanımda olsaydın canım, öyle özledim ki" sözlerini okurken gözyaşlarını tutamadı.

Sahneden indi

Hüngür hüngür ağlayan Gündeş, şarkıya devam edemedi ve sahneye ara vermek zorunda kaldı.
Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.