• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Düğün öncesi sınav! Gelinliğini giydi, salon yerine ilk oraya gitti

BenDeniZ

Forum Üyesi
Bayan Üye
Katılım
22 Eyl 2022
Mesajlar
3,836
Puanları
36

EĞİTİM SERVİSİ - Öğretmen adaylarının girdiği sınav, iki oturumda yapıldı. Sabah saat 10.15’te başlayan ilk oturumda adaylara Türkçe, İlköğretim Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Matematik (Lise), Fizik, Kimya/Kimya Teknolojisi, Biyoloji, İngilizce, Rehberlik, Sınıf Öğretmenliği, Okul Öncesi, Beden Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanlarından sorular yöneltildi. Öğleden sonra saat 14.45’te başlayan ikinci oturumda ise İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Alanı’nda sınav yapıldı.

KÖY OKULLARINA BAĞIŞ

Sınava giren adaylardan T.C. kimlik kartını kaybeden, nüfus cüzdanı olmayan veya nüfus cüzdanında T.C. kimlik numarası, fotoğraf, soğuk damga bulunmadığı için sınava kabul edilmeyen durumda olanlar için il/ilçe nüfus müdürlükleri, 07.00 ile 14.30 saatleri arasında açık tutuldu. Başvuran adaylara; müdürlük personeli tarafından geçici kimlik belgesi düzenlendi. Bazı illerde sınavdan çıkan adaylar, ÖSYM’nin dağıttığı kalemleri, köy okullarındaki öğrenciler için bağışladılar. Sınava giren adaylar, sosyal medyada “KPSS2022”, “ÖABT2022” başlıkları altında yaptıkları yorumlarda genel olarak soruların zorluğundan şikâyet etti. Bazı adaylar sınavda kitapçıkların yine poşetsiz dağıtıldığını bazıları da sınava girdikleri salonlarda kuralların tam olarak uygulanmadığını iddia etti.

DÜĞÜN GÜNÜ SINAVKarabük’te, düğün tarihi ile KPSS ÖABT sınavı aynı güne denk gelen Kübra Karataş, gelinliğiyle sınava girmek zorunda kaldı. “Sınav gelini” yazan gelin arabasıyla okul binasına gelen Karataş’ı sınava giren diğer adaylar da tebrik etti. Damat Ali Selam ise okul kapısında sınavın bitmesini bekledi. Bir ara sınavdan çıkmayı düşündüğünü belirten Kübra Karataş, “Düğün tarihimiz daha önceden alınmıştı. Fakat sınav ertelendiği için bugün böyle bir tesadüf oldu. Bu durumu güzel bir anıya dönüştürmek istedik” dedi. Gelin ve damat, daha sonra düğün salonunun yolunu tuttu.

Edison ve Einstein da kullanmış: Uyurken dil öğrenmenin yolu!
Aşiret düğününe binlerce kişi katıldı! Toplanan para dudak uçuklaktı
 

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,482
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
Paylaşım için teşekkürler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.