• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Doğu Perinçek: İmam hatipliler bu memleketin değerli evlatlarıdır

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,577
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Nisan ayında verdiği bir konserindeki ”İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan ve gözaltı kararı verildiği iddia edilen şarkıcı Gülşen’e bir tepki de Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten geldi.

Şarkıcı Gülşen’in bir konseri sırasında orkestrasındaki bir kişiyle şakalaşırken kullandığı ”İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” ifadesi sosyal medyada gündem olmasının ardından hakkında dün soruşturma başlatıldı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın ifadeleri nedeniyle suç duyurusunda bulunduğu, Sabah gazetesi, Gülşen hakkında gözaltı kararı verildiğini yazarken AKP isimlerden de şarkıcıya art arda tepkiler geldi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

”İmam Hatipliler bu memleketin değerli evlatlarıdır. İmamlarımıza, hatiplerimize ve din adamlarımıza yönelik her türlü hakareti kınıyoruz ve kabul etmiyoruz.”
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.