• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Dilber'den yeni şarkı, yeni dans! 'İnci Taneleri'nin ekrana dönüşü muhteşem olacak

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi

Kanal D'nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi ‘İnci Taneleri’, iki haftalık aranın ardından ekrana muhteşem bir dönüş yapacak. Yeni bölümünde, Dilber’in hem şarkısı, hem de yeni dansı çok konuşulacak.

Dilberden yeni şarkı, yeni dans İnci Tanelerinin ekrana dönüşü muhteşem olacak

Kanal D’nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi ‘İnci Taneleri’, iki haftalık aranın ardından ekrana hızlı bir dönüş yapacak.

Reytinglerin yanı sıra sosyal medyanın da gündeminden hiç düşmeyen proje, yeni bölümüyle 18 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’da izleyici karşısına çıkacak.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp, başrolünde yer aldığı yapımın yeni bölümünde, Dilber’in (Hazar Ergüçlü) hem yeni şarkısı hem de yeni dansı çok konuşulacak.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp, başrolünde yer aldığı yapımın yeni bölümünde, Dilber’in (Hazar Ergüçlü) hem yeni şarkısı hem de yeni dansı çok konuşulacak.

Kanal D ekranında perşembe akşamlarına damga vuran dizide Dilber'i oynayan Ergüçlü, Elle dergisine röportaj verdi. İşte Ergüçlü'nün açıklamalarından öne çıkanlar...'İnci Taneleri’nin senaryosu o kadar iyi ve Dilber öyle bir karakter ki... Hep yeni bir malzeme oluyor metinde. Her bölümü çok severek ve merakla okuyorum, sıkılmak mümkün değil. Her şey açık, net ve gerçek. Yılmaz Erdoğan’la çalışmak da ayrı bir motivasyon benim için.
"HESAPSIZ BİR KARAKTER"

"Dilber; gel-gitleri olan, duygularıyla hareket eden, düşündüğünü söyleyen, hesapsız bir karakter. Hem sergilemem gereken performans ile hem de karakter olarak fark yaratacağımı senaryoyu okuduğumda hissetmiştim, öyle de oldu."Kıbrıs'ta kalsaydım muhtemelen avukat olmuştum, evlenmiştim, boşanıyordum!

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.