• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

DEVLET VE MİLLET OLARAK ÖDEVİMİZ...

Esmee

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
74
Puanları
6
Öncelikle devlete, sonra da bu ülkedeki yüreği sağlam, aklı sağlam, vicdanı sağlam tüm güzelinsanlara sesleniyorum. Ülkenin dört bir yanında ki milletin evlatlarına sesleniyorum. Maalesef büyük bir acının ortasında başka acılarda ekleniyor hayatlarımıza. Lütfen, lütfen, lütfen, nolur, devlet ve millet olarak olabildiğince duyarlı ve hassas olmamız gerekiyor. Herkesin beş gözü, beş kulağı olmalıdır bu zamanda. Devlette, gizli gözlerini, köşe bucak, karış karış, adım adım, felaketin etki altına altığı tüm yerlerde uykusuz bırakmalıdır. Çok büyük bir ödevimiz vardır felaketin vurduğu insanlara karşı. Acının çok ağır olarak vurduğu o insanlara başka bir acıyı hatta daha ağır bir acıyı yaşatmamalıyız, yavrularını korumak zorundayız, gerçekte ise millet olarak yarının garantisi yavrularımızı. Yavrularımız kaybolmamalıdır, kaybolan yavrularımız varsa acilen bulunmalıdır. Her çocuk ya ailesinin ya da devletin şefkatli kollarında olmalıdır. Aksi asla düşünülemez. O yavrularımızın görünmeyen karanlık dünyalarda neler yaşayabileceğini hissedin lütfen, empati yapın. Ne gerekiyorsa yapalım lütfen kayıp yavrularımız için. Onları kendi yavrularımız gibi düşünmeliyiz. Vicdanımızla düşünmeli ve hareket etmeliyiz. Yemin ediyorum yüreğim yanıyor. Düşünmesi, hissetmesi sonsuz acı veriyor. Şimdi neredeler, ne yapıyorlar, nasıl yaşıyorlar kim bilir. Devlet ve millet olarak ödevimizi yapalım lütfen. Bu en büyük, en kutsal İNSANLIK ödevimizdir. Allah korusun organ mafyaları, fuhuş mafyaları, insan görünümlü kötü niyetli yaratıklar böylesi zamanları fırsat gibi görüp yavrularımızın peşine düşebilir. Yavrularımızı çok iyi takip etmeli ve korumalıyız. Millet, istihbarat, polis, jandarma birlik olup kanı bozuklara fırsat vermemeli. Lütfen ciddiye alalım ve ciddiyetle hareket edelim. Küçücük yavruların, acı, zehir gibi nefesler aldıkları, belki kahırla şöyle olsaydı daha iyiydi niye böyle oldu diyecekleri, her günü acı, sızı, ızdırap dolu hayatlar yaşamamaları için ne gerekiyorsa yapalım. Zalimlere aman verilmesin lütfen.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.