• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Depresyon rahatsızlığı doğal yoldan nasıl düzelir? - Sağlık

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,153
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Depresyon ve depresyonla bereber görülen diğer psikolojik rahatsızlıklarda en önemli etki doğal yollardan kalsiyum ve d3 vitamin ihtiyacını düzenli karşılamakla oluyor.1000 mg kalsiyum, d3 vitamini 400 UI alındığı zaman etki beyinde hücre yenilenmesi ile oluyor düzelmesi.Yani vitamin takviyesi iyi gelir size.B grubu vitaminlerde azaltır depresyonu.Vüvuda zararlı radikallerin uzaklaştırılması anti-oksidan ile oluyor.Beyindeki hücrelerin yenilenmesi gerekiyor.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.