• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Denizin üzerinde dünyayı keşfedin!

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,117
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Her yıl tatil paketlerine yenilerini ekleyen ve seyahat sektöründe moda yaratan Prontotour, gemi turlarıyla yerli gezginlere benzersiz deneyimler vadediyor. Tek turla birden fazla şehri uygun fiyatlarla gezme fırsatı sunan gemi turlarının en büyük avantajları arasında otel konforunda konaklama, her zevke uygun yeme-içme imkânı, hem kara hem deniz seyahati geliyor. Gemi değişikliği yapılmadığı için nereye gidilirse gidilsin bavul aç-kapa derdi olmuyor. Havuz başı etkinlikleri, sanat atölyeleri, sinema, fitness, şans oyunları gibi aktivitelerin yanı sıra akşam saatlerinde konserler, Broadway tarzı dans gösterileri ve gece eğlenceleri tatilinizi renklendiriyor. Ayrıca çocuklu aileler için de kolaylıklar sağlanan gemilerde, birden fazla dil bilen bakıcılar, çocukların dil bilgisinin gelişmesine de katkı sağlıyor.

Gemi turlarının avantajlarından bahseden Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Özsoy Onaran, “Gemi turları, tek turla birden fazla ülke görmek isteyenler, çocuklu aileler ve balayı çiftlerinin favori tatil seçenekleri arasında başı çekiyor. Yaz tatilini planlayanlar, aynı yerde bir hafta kalmak yerine, uygun fiyatla, tek turla birden fazla ülke görmek için gemi turlarını tercih ediyor. Bir gemi turuyla kültürel gezi ve deniz keyfini bir resort tatilinden daha uygun fiyata yapabilirsiniz. Sayısız avantajları olan bu turlarla otel konforunda konaklama, sınırsız eğlence ve aktivitenin yanı sıra kara turuyla gezilmesi zor olan bölgeleri keşfetme fırsatı da bulunuyor. Üstelik ileri teknolojik donanımı ve uluslararası uygulanan prosedürleriyle seyahatinizin güvenliğini artırıyor” diyor.

Prontotour gemi turlarında birçok seçeneğin olduğunu ve fiyatların 6.150 TL’den başladığını söyleyen Onaran, hemen her kıtaya, egzotik coğrafyalara ve kültürüyle öne çıkan bölgelere dünyanın önde gelen kruvaziyer firmalarıyla tur düzenlediklerinin altını çiziyor. Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Özsoy Onaran, gemi rotalarından bazılarını ise şöyle sıralıyor: “Türkiye Çıkışlı Yunan Adaları, İstanbul veya Kuşadası bitişli Akdeniz Turu, Vizesiz Güney Afrika, Akdeniz & Transatlantik & Brezilya, Kanarya Adaları, Kuşadası çıkışlı Doğu Akdeniz, Lapland & Norveç, Güney Hindistan & Kerala, İskandinavya & Baltık, Mini Cruise, İngiltere & Normandiya & Batı Avrupa, Karayip Adaları, Akdeniz & Portekiz & Fas paketleri…”
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.