• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfına bağışladı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,654
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Garsonun başından aşağı şampanya dökmesiyle gündeme gelen Demet Akalın, imajını düzeltmek için konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı aldı. Bağışın makbuzu paylaşılmadı.

Bir haftadır garsonun başından aşağıya beğenmediği şampanyayı döktüğü için eleştirilen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kuruçeşme Açıkhava Konserlerinde sahne aldı.

Geliri Mehmetçik Vakfı'na gitti

Boğazın muhteşem atmosferinde unutulmayacak bir şova imza atan sanatçı, sahnesinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfına bağışladı.

"En büyük teşekkür sizin"

Akalın, Kulüp, Çalkala ve Bi Daha şarkılarını art arda seslendirdiği sahnesinin açılışında mekânı hıncahınç dolduran hayranlarına Bir kere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum en büyük teşekkür sizin... sözleriyle seslendi.

Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.