• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Demet Akalın: Eleştiriler yüzünden 50 iğne yedim

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,753
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Çıktığı mekanda garsonun başından aşağı şampanya döktüğü için günlerce eleştirilen Demet Akalın, önceki gün Kıbrıs'ta konser verdi.

Eleştiri yağmuruna tutulan Akalın, bir kez daha kendini savundu.

"50 tane iğne oldum"
Eleştiriler yüzünden zor günler geçirdiğini söyleyen ünlü şarkıcı, "O yüzden migrenim tuttu ve bir türlü geçmedi. 50 tane iğne oldum." diye cevap verdi.

Şampanyaya tövbe etti
Daha sonra dinleyici karşısına çıkan şarkıcı, "Bugün kimlerin doğum günü? Doğum gününü şampanyayla kutlamayalım, yanlış anlaşılıyorum. Yıllardır yaptığım espriler başka yere çekiliyor." dedi.

"Hülya Avşar'ın annesinden öğrendim"
Bir misafirin, "Boşver, boşver" demesi üzerine de şöyle konuştu: "Birtakım insanlar boş vermiyor. Gazino kültüründen gelen biriyim. Çalıştığım sezonun bir gününü mekandaki emekçilere bırakırım.

Hülya Avşar'ın rahmetli annesi Emral Avşar'dan böyle gördüm. Çünkü Emral Hanım gazino kültürünü biliyordu."

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.