• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Davut Güloğlu, oğlunu evlendiriyor

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Ünlü şarkıcı Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan, evlilik yolunda ilk adımı attı. Güloğlu, oğluna kız istedi


'Nurcanım' ve 'Katula Katula' gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan, birlikte olduğu Nursena Yazıcı ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde müstakbel gelinini Rize'de oturan ailesinden istedi. Çiftin söz yüzüklerini Vali Kemal Çeber taktı. Aile arasında gerçekleşen törenin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.Güloğlu, Vali Kemal Çeber'in merasime katılmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

"ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN"

Güloğlu ayrıca, "Binlerce kişiye konser veriyorsunuz. Sizi sevenlerle bir araya geliyorsunuz ama bunun heyecanı başka. Kızımı oğlumu asla ayırt etmiyorum. Kendimi çocuk gibi hissediyorum. Kendimi bir baba figürü gibi hissediyorum ama bir anda başka bir mutluluk sarıyor beni. Allah tamamına erdirsin." diye konuştu.Davut Güloğlu, 19932003 yılları arasında Sibel Yıldırım ile evlilik yaşamıştı. Cengizhan, ünlü şarkıcının bu evliliğinden dünyaya gelmişti.
Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.