• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cristiano Ronaldo'dan transfer için flaş cevap

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,150
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Cristiano Ronaldo için geçtiğimiz günlerde İngiliz Daily Mail gazetesi, yıldız futbolcunun takımdan ayrılmak istediğini yazmıştı. Haberde Ronaldo'nun Manchester United yönetimi ile görüşme gerçekleştirdiği ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takıma gitmek istediğini söylediği belirtilmişti. "Devam edin, bir gün doğru bilgiye kavuşacaksınız" Portekizli futbolcu, Instagram sayfasından yaptığı açıklamada haberlere cevap verirken "Benim hakkımda bir gün bile konuşmamak imkansız. Aksi takdirde basın para kazanmaz. Biliyorsunuz ki yalan söylemezseniz insanların dikkatini çekemezsiniz. Devam edin, bir gün doğru bilgiye sahip olacaksınız." sözlerini kullandı. Ronaldo'nun ismi geçtiğimiz günlerde Atletico Madrid ile de anılmıştı. Atletico Madrid taraftarları, yaptıkları bildiri ile Ronaldo'yu takımda görmek istemediklerini paylaşmıştı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.