• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Konya’da partililerle buluştu:

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
KONYA (AA) CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Konya'da partisinin il başkanlığında partililerle bir araya geldi.

Torun, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ile partisinin Konya İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, belediye ve örgütlerini sürekli ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

İzmir'de CHP'li Belediyelerde Tarım Çalıştayı yapacaklarına değinen Torun, çiftçilere nasıl katkı sağlanacağı ve gelirin nasıl artırılacağı gibi konularda çalışma yapıldığını söyledi.

Torun, her yıl belediyelerin, yerel yönetimlerin yaz ayında 3 ay kesintilerinin yapılmadığını hatırlatarak, "Bu yıl maalesef hala kesintiler devam ediyor. Belediyeler vatandaşlara en önemli hizmeti götüren, birinci derecede hizmet götüren birimler. Her yıl yaptığınız gibi bu yıl da tüm belediyeler için, 1391 belediye için bu kesintileri hiç değilse yılbaşına kadar yapmayın, belediyeler de bu süreçte rahat bir nefes alsın." diye konuştu.

Sorunlara çözüm bulmak için çalışmalara devam edeceklerini anlatan Torun, "Sorunların çözümü sandıkta. Yapılacak ilk seçimde inşallah bu yapıyı sandıkta yeneceğiz ve halkın iktidarını kuracağız. Bizim bunu yapabilecek gücümüz var. Bu ülkenin sorunlarını biliyoruz, bu sorunları çözecek hem sermaye birikimimiz, hem insan birikimimiz, hem bilgi birikimimiz var." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.