• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cerrahi tekkesi

AcizkuL

Forum Üyesi
İstanbul cerrahi tekkesine gittim. Ömer Tuğrul inançer oradaydı şeyhiymiş oranın. Girdim içeri bir asker selamı verdim. Huu dedi. Sonra sigara paketini çıkardı . İçerde içmek yasak değil mi efendim dedim. Ona bakarsan biz zaten yastayız dedi. Peki efendim bari sigaranızı yakayım dedim. Çakmağımı çıkardım bastım ateşe. Yandı sigara. Ben de içebilir miyim dedim. İç sana serbest sevdim seni dedi. Çıkardım bi sigara efendim dedim külü nereye atıcam. Verin şuna bi küllük dedi. Verdiler bir küllük. Bugünkü sohbetimiz ilahlık ve firavun dedi:

Dervişlik öyle bir şeydir ki taklidi bile adam eder dedi. Firavun diyordu ki bu Musa nasıl bir şey yani birinci gelmiş diye soruyordu dedi . Musa kimseden korkmadığı için bir numaraydı dedi. Şey budur zekilikle olmaz. Kimseden korkmamala olur topu topu hepsi bu dedi. Benim şeyh olmam da bu. Güçlü olan ayakta kalır kural budur dedi. Sonra Cem Yılmaz geldi. Osmanlı lokumları dağıttı. Zikir çektik dağıldık.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.