• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cenazede selfie

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,654
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Civan Canova, 67 yaşında akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybetmişti. Vefatıyla sanat dünyasını yasa boğan Canova, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

67 yaşındaki usta oyuncu Civan Canova, Zincirlikuyu Camii'nde kılınan namazın ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Selfie ısrarı
Canova'nın cenaze törenine selfie çekmeye çalışan bir kadın damgasını vurdu.

Kadın hayranı, Civan Canova'nın eski eşi Açelya Akkoyun'un uyarılarını dikkate almayıp, kendisiyle zorla selfie çekti. Bu görüntü, hem cenazede hem de sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.