• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cem Davran'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,507
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü oyuncu Cem Davran'ın annesi Naciye Ayfer Davran, yaşlılığa bağlı organ yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz pazar günü yaşamını kaybetti.

Davranın annesi Naciye Ayfer Davranın cenaze töreni dün Zincirlikuyu Camisinde yapıldı. Cem Davran taziyeleri eşi ve çocuklarıyla birlikte cami avlusunda kabul etti.

Dostları yalnız bırakmadı
Erkan Can, Hakan Gerçek, Hakan Altıner, Onur Özaydın, Volkan Girgin gibi sanatçı dostları da acılı gününde oyuncuyu yalnız bırakmadı.

Cem Davran sosyal medya hesabından bu acılı gününde yanında olanlara teşekkür etti:

"Teşekkürler"
"Sevgili annemizi uğurlarken, binlerce mesaj yollayan, arayan soran, cenazeye katılan, çiçek gönderen, dua eden, hüzünlü koşturma içinde bütün prosedürü kolaylaştıran, güzel duygularını, dileklerini paylaşan herkese sonsuz teşekkürlerimi, saygılarımı sunarım.

Tek tek yanıtlayamamanın sıkıntısı içindeyim, lütfen bağışlayın. Bir Cumhuriyet kızı daha veda etti, bizlere iyi insan olabilme çabasını miras bırakarak. Tüm dostların yitirdiği sevdiklerine rahmet diliyor, güzel, huzurlu, sağlıklı günler temenni ediyorum. Var olunuz, hem de hep"

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.