• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Çaptan düşmüş popçu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,507
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Geçtiğimiz günlerde beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağı döken Demet Akalın, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Önce meslektaşları ardından da takipçileri şarkıcıyı eleştirdi.

Tepkileri anlamsız bulduğunu söyleyen Akalın, bunu 10 yıldır yaptığını belirtti.

Gurbetçi müşteriler istiyor
Akalın, kendini şu sözlerle savundu:

O gecede personel şefinin kendisi dök dök diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı.

Bir tepki de Norm Enderden
Demet Akalına bir tepki de rap dünyanın önemli isimlerinden Norm Enderden geldi.

Ünlü rapçi dün akşam sahne aldığı mekanda şampanya istedi, Demet Akalına adeta verdi veriştirdi.

Çaptan düşmüş, modası geçmiş, sakil bir popçu
Gelen şampanyayı beğenmediğini söyleyen Norm Ender, içkiyi getiren kişiye Kafandan aşağı dökeyim mi? diye sordu.

Ardından şaka yaptığını dile getiren ünlü isim, Sahnede asla böyle bir şey yapmadım, yapmam da. Bunu ancak çaptan düşmüş, modası geçmiş, sakil bir popçu yapar arkadaşlar. dedi.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.