• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Büyükşehir Spor A.Ş.'den kadınlara özel tenis turnuvası

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,326
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından kadınlara özel 5-6 Mart tarihleri arasında tenis turnuvası düzenlendi. Başkan Büyükkılıç'ın spor projelerinden Kapalı Tenis Kortu'nda gerçekleştirilen turnuva sonunda ilk dörde girme başarısı gösteren kadınlara madalya ve kupa takdim edildi. Yerel yönetim hizmetlerinin yanı sıra kültür sanat ve spor alanında çeşitli etkinlerle vatandaşları buluşturan Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara özel etkinlik ve aktivitelere imza attı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından tenis turnuvası gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Kapalı Tenis Kortu'nda 2 gün süren tenis turnuvasında kadınlar sporla doyasıya eğlendi. Kadınlara Özel Tenis Turnuvası'nda dereceye giren birinci Büşra Şengül, ikinci Sıla Akyol, üçüncü Adeviye İnce ve dördüncü Tuğçe Bal'a madalya ve kupa takdim edildi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da turnuvada dereceye giren kadınları tebrik ederek, Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.