• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Burcu Esmersoy : Tam bir ev kadınıyım

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,630
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


45 yaşındaki Burcu Esmersoy, yazılımcı sevgilisi Nazım Akmandil ile güzel bir ilişki yaşıyor. Birbirlerini çok seven ünlü çiftin yakında nikah masasına oturacağı iddia ediliyor.

"Çok titizim"
Görünenin aksine tam bir ev kadını olduğunu söyleyen Esmersoy, Çok titizim. Evim sürekli sabun ve çamaşır suyu kokar. Misafirim hiç eksik olmaz.

Sofra hazırlamayı, misafir ağırlamayı çok severim. İyi de yemek yaptığım söylenir" dedi.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.