ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Burcu Binici ile Tankurt Manas boşandı! ihanet iddialarına yanıt...

Nova

Forum Üyesi

Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022 tarihinde Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde hayatlarını birleştirmişti. Bir süredir boşanma iddialarıyla magazin gündemine gelen çiftin, geçtiğimiz çarşamba günü anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

'İHANET' İDDİASINA CEVAP!

Tankurt Manas ve Burcu Binici'nin avukatları, ikilinin resmi olarak boşandıklarını duyurdu. Avukatlar tarafından yapılan ortak açıklama ile Manas'ın, ünlü oyuncuyu aldattığı iddiasına da açıklık getirildi.

"ÜÇÜNCÜ KİŞİNİN ETKİSİ YOK"

Alıntı Metni

"İYİ DEĞİLİM"

Burcu Binici, basın yansıyan ayrılık haberleri hakkında geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı. Kadıköy'de görüntülenen ünlü oyuncu, "Şu ana kadar sizi hiç geri çevirmedim. İyi bir sürecin içinde değilim. Konuşmasam, hiçbir şey söylemesem. Bana biraz zaman verirseniz. İyi değilim. Konuşmak istemiyorum. Olay yargıya intikal etti” demişti.

Burcu Binici’nin parmağındaki evlilik yüzüğünü çıkardığı da dikkatlerden kaçmamıştı.

Burcu Binici: Altıncı hissim kuvvetli sanırım, Burcu Binici'den Tankurt Manas açıklaması! 'Fevri davrandık'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Üst Alt