• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bülent Ersoy'un dostu Fevzi Siverek mezarlık muhabbetini anlattı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,444
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Bülent Ersoy'un yakın dostu Fevzi Siverek, Diva ile arasında geçen konuşmanın perde arkasını anlattı

Videoda Ersoy, kazılan mezarı göstererek Fevzi Siverek'e "Çok dar değil mi?" diye soran ve 'Standart' cevabını alan Ersoy, "E ben ne olacağım? Ben standarta sığmam ki." dedi. Siverek'in, Diva'ya "Seninkini daha büyük yapacağız." yanıtı olay olmuştu.

Diva Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç, evinde geçirdiği kaza sonucu kalça kemiğini kırmış, bir süre tedavi gördükten sonra geçtiğimiz ekim ayında hayatını kaybetmişti. Bülent Ersoy'un, babasının cenazesinde çekilen görüntüleri geçtiğimiz mayıs ayında yeniden gündem olmuştu.

"E ben sığmam"

Fevzi Siverek, sosyal medyada çok konuşulan o diyaloğun perde arkasını anlattı: "Merhum babasının vefatında mezar başında kendiliğinden gelişen bir diyalogdur. Orada otururken, defin yapılacak mezarı herhalde küçük buldu. Ben işlerle uğraşırken kendisinin 'bu küçük değil mi?' sorusuna 'standart' dedim. O bir daha sordu. 'Ben buna sığmam ki' dedi. Ben öbür arkadaşlara cevap verirken 'Ben ne olacağım' dedi. Hemen yanı başında bir aile mezarı vardı. Onu göstererek 'sizinkini daha geniş yapacağız, böyle bir şey' dedim.""Alıntı"
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.