• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bülent Ersoy'a İzmir sahnesinde elbise şoku

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Bülent Ersoy'a İzmir sahnesinde elbise şoku


Diva Bülent Ersoy İzmir'de verdiği konserde sahne kazası yaşadı.
Elbisenin azizliğine uğrayan şarkıcının göğüsleri gözüktü.İzmir'de sahne alan Bülent Ersoy, sahne aldığı sırada elbisesinin azizliğine uğradı.

Bu yıl 91. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamındaki Çim Konserleri'nde bu akşam Bülent Ersoy sahne aldı.

Sahnede göğüsleri açıldı
Şarkı söylediği sırada bir anda elbisesi kopan Ersoy'un göğüsleri açıldı.

Ünlü sanatçının şaşkınlığı yüzüne yansırken Ersoy'a o anlarda yardımcıları yetişti.

Elbesine yapılan müdahale sonrasında konserine devam eden Ersoy'un sanat yaşamında sahnede ilk kez böyle bir elbise kazası geçirmiş oldu.( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.