ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Bugün Allah rızası için bir iyilik yapmak ister misiniz? - Sağlık

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
6,966
Tepkime puanı
71
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Merhabalar

Değerli vaktinizi çaldığımız için şimdiden özür dileriz.

Hergün ışıklarda, yollarda gördüğümüz dilencilerin üzerinden onlarca bin tl çıktığını televizyon kanallarından görebiliyoruz. Çünkü onlar bunu iş haline getirmişler. Halbuki gerçek ihtiyaç sahipleri asla para istemez ve dilenmezler. Çünkü onlarda mahcubiyet vardır hala yüzleri kızarabilen ender insanlardandır. Bizlerde sessiz çaresizlerin konuşan dilleri olamak istiyoruz.
Burada yapacağınız bağış miktarının bir önemi bulunmamaktadır. Önemli olan taşın altına elimizi koyabilmektir. Tek başımıza belki bir insanın hayatında bir şeyleri değiştiremeyebiliriz ama birlikte yüzlerce insanın hayatını değiştirebiliriz. Sizlerden sadece yaşadığımız şu hayatın şükrü için sadaka talep ediyoruz.
Bir günde gereksiz yere harcamalar veya olmasa da olurdu diyebileceğimiz harcamaları düşünün. Kaybetseniz bile farkına varmayacağınız bir para ile bir çocuğun gülümsemesini, bir kardeşinize vereceğiniz umudu ve bir annenin sevinç göz yaşlarını düşünün. Sizde bu insanların hayatında bir melek olmak istemez misiniz?
Bahsettiğimiz 5 yaşında bir çocuk. Lösemi hastası ilik naklini bekliyordu ve sonunda ilik bulundu. Kan değerlerinin düzelip ilik nakli olması için yavrumuzun tek şansının, ABD'den 'Blincyto 35 mg fk' ilacın getirilmesi olacağı söylendi. Bu ilacın fiyatı 280 bin tl ve sizlerden bu güzel yavrumuz için yardım bekliyoruz.

Kaza, hastalık biz insanlar içindir. Rabbim ayetlerinde yardımlaşmamızı emrediyor. Yarın ne olacağı belli değil bugün bir şeyler yapabiliyorken yapmak gerekiyor. Vermek erdemdir, paylaşmak mutluluktur.

Bugün aşağıdaki hesap numarasına para yollamak 2 dakikanızı alacaktır ve unutmayın ki bu 2 dakika ile bir çocuğun hayatında bir ömürlük mutluluk bırakabilirsiniz.
Az sadaka çok belayı defeder.
Gelin bugün güzel bir şeyler yapalım ve bir çocuğu mutlu edelim. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Türkiye Vakıflar Bankası
İBAN : TR..............................
Ad Soyadı : ...... .............
 
Üst Alt