• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bugün Allah rızası için bir iyilik yapmak ister misiniz? - Sağlık

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,186
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Merhabalar

Değerli vaktinizi çaldığımız için şimdiden özür dileriz.

Hergün ışıklarda, yollarda gördüğümüz dilencilerin üzerinden onlarca bin tl çıktığını televizyon kanallarından görebiliyoruz. Çünkü onlar bunu iş haline getirmişler. Halbuki gerçek ihtiyaç sahipleri asla para istemez ve dilenmezler. Çünkü onlarda mahcubiyet vardır hala yüzleri kızarabilen ender insanlardandır. Bizlerde sessiz çaresizlerin konuşan dilleri olamak istiyoruz.
Burada yapacağınız bağış miktarının bir önemi bulunmamaktadır. Önemli olan taşın altına elimizi koyabilmektir. Tek başımıza belki bir insanın hayatında bir şeyleri değiştiremeyebiliriz ama birlikte yüzlerce insanın hayatını değiştirebiliriz. Sizlerden sadece yaşadığımız şu hayatın şükrü için sadaka talep ediyoruz.
Bir günde gereksiz yere harcamalar veya olmasa da olurdu diyebileceğimiz harcamaları düşünün. Kaybetseniz bile farkına varmayacağınız bir para ile bir çocuğun gülümsemesini, bir kardeşinize vereceğiniz umudu ve bir annenin sevinç göz yaşlarını düşünün. Sizde bu insanların hayatında bir melek olmak istemez misiniz?
Bahsettiğimiz 5 yaşında bir çocuk. Lösemi hastası ilik naklini bekliyordu ve sonunda ilik bulundu. Kan değerlerinin düzelip ilik nakli olması için yavrumuzun tek şansının, ABD'den 'Blincyto 35 mg fk' ilacın getirilmesi olacağı söylendi. Bu ilacın fiyatı 280 bin tl ve sizlerden bu güzel yavrumuz için yardım bekliyoruz.

Kaza, hastalık biz insanlar içindir. Rabbim ayetlerinde yardımlaşmamızı emrediyor. Yarın ne olacağı belli değil bugün bir şeyler yapabiliyorken yapmak gerekiyor. Vermek erdemdir, paylaşmak mutluluktur.

Bugün aşağıdaki hesap numarasına para yollamak 2 dakikanızı alacaktır ve unutmayın ki bu 2 dakika ile bir çocuğun hayatında bir ömürlük mutluluk bırakabilirsiniz.
Az sadaka çok belayı defeder.
Gelin bugün güzel bir şeyler yapalım ve bir çocuğu mutlu edelim. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Türkiye Vakıflar Bankası
İBAN : TR..............................
Ad Soyadı : ...... .............
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.