• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

bu fıkralar süperrr

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,575
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek


üçü de yapılsın


Avukat, müvekkiline telgraf çekti: "Başınız sağolsun. Karınızın
gömülmesini mı, mumyalanmasını mı, yoksa yakılmasını mı sağlayalım?"

Ertesi gün cevap geldi:
Emin olmak için üçü de yapılsın."


sinav sonuclari


Üniversite okuyan bir öğrenci, yılsonu sınavlarına girmiş ve arkadaşına:

-Ben memlekete gidiyorum. Sınavlar belli olduktan sonra bana sonuçları bildir. Ancak; telefona ben çıkarsam bana söylersin. Eğer telefona annem çıkarsa; Zayıfım olmaz ama, eğer 1 tane olursa EBUBEKİR'in, selamı var dersin. 2 zayıf imkansız da, eğer olursa EBUBEKİR'in, ÖMER'in, selamı var dersin. 3 zayıfım hiç olmazda eğer olursa EBUBEKİR'in, ÖMER'in, OSMAN'ın, selamı var dersin. 4 zayıf imkansız da eğer olursa, EBUBEKİR'in, ÖMER'in, OSMAN'ın, ALİ'nin selamı var dersin...
şeklinde konuşup memleketine gelir.

Bir zaman sonra sınavlar belli olur. Arkadaşı sınav sonuçlarını bildirmek için telefona sarılır. Telefona arkadaşının annesi çıkar.

-TEYZE OĞLUNUZA SÖYLEYİN, ÜMMET-İ MUHAMMEDİN SELAMI VAR.


MERDİVENDEN DÜŞTÜM!


Çok sıkı dost olup, uzun zamandır görüşemeyen iki arkadaş olan Rafet ile Dursun bir yerde buluşmuşlardı. Kısa bir hal hatırdan sonra Rafet Dursun'a gülerek sordu:

-Eeee, nasılsın arkadaşım?

-Hiç sorma be Rafet! Benim verilmiş sadakam varmış, dün çalışırken 15 metre yüksekliğindeki bir merdivenden düştüm.

-Vah vah. İnşa her hangi bir yerine bir şey olmadı ya?

-Çok şükür 'ıma, beni o korudu. Düşerken merdivenin birinci basamağındaydım.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.