• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

'Bu duyguyu yaşamak için 50 yıl bekledim'

omeralt

Forum Üyesi

Memleketi Tokat’ta memuriyete başlayıp Kocaeli’de gittiği yüksekokulda elektrik bölümünü 5 üzerinden 4,14 puanla bölüm birincisi olarak bitiren Cemal Kutlu, Ankara’da 1982-1986 yılları arasında Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü ve Adalet Meslek Yüksekokulu’ndan da mezun oldu.

HERKES AKADEMİSYEN OLDUĞUNU SANIYORDU

Evli ve iki çocuk babası Kutlu, 45 yıl önce ara verdiği sınıf öğretmenliği eğitimini tamamlamak için Amasya Eğitim Fakültesi’nin yolunu tuttu. Ancak onu okul koridorlarında ve dersliklerde gören herkes akademisyen olduğunu sandı. Profesörlere yakıştıranlar bile oldu.

"BUGÜN İTİBARIYLA RESMEN ÖĞRETMENİM, 50 YIL BEKLEDİM"

Amasya Üniversitesi’nde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programında diplomasını alan iki torun sahibi Kutlu, “Bugün itibariyle resmen öğretmenim. Bu duyguyu yaşamak için 50 yıl bekledim. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde diplomamı aldım. Şimdi hukuk fakültesi okumak istiyorum. Ömrünün sonuna kadar okumak istiyorum” diye konuştu.

"HİÇ DEVAMSIZLIK YAPMAYAN BİR ÖĞRENCİMİZDİ”

Kutlu’ya diplomasını veren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Kurt da “Cemal Bey benim dersime girmişti. Çok düzenli, tertipli, hiç devamsızlık yapmayan bir öğrencimizdi” şeklinde konuştu.

Leon

Forum Üyesi
Paylaşım için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.