ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Boksta Yıldızlar Belirlendi!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,328
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Spor Genel Müdürlüğü, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Dünya Çocukları Birliği Derneği'nin de destek verdiği projede 1.000 TL burs, ücretsiz spor malzemesi ve boks eğitimi alacak 10 çocuk belirlendi.

Yetenek seçimleri sonunda gruplarında birinci olan bayanlarda Esma Dal, erkeklerde Oğulcan Emre Ketenci'ye Fenerbahçe Ankara Boks Okulu Spor Salonunda yapılan törenle, altın, 1.000 TL'lik çek ve spor malzemeleri ile ödüllendirildi.

Törene Dünya Çocukları Birliği Derneği Başkan Vekili Dr. Hasan Güneş, Projenin Sponsorlarından Demirsoy Kundura'nın Sahibi İş Adamı Hacı Salih Demirsoy, Proje Koordinatörü Mustafa Genç, Milli Takım antrenörleri Levent Yıldırım, Handan İçyar, Sami Bıyıklı ve çocukların velileri katıldı.

Törende projeye olan katkılarından dolayı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe Boks Şube Kaptanı Mert Öztemel'e, proje sponsorlarından Hacı Salih Demirsoy'a Başkan Vekili Dr. Güneş tarafından plaket verildi.

Ödüllerini alan 13 yaşındaki Esma Dal çok mutlu olduğunu, Fenerbahçe Spor Kulübünde sporcu olacağı için heyecanlı olduğunu söyledi. 13 yaşındaki Oğulcan Emre Ketenci ise bana bu imkanları verenlere teşekkür ediyorum. Amacım Fenerbahçe Forması İle Şampiyonluklar kazanmak dedi.
 
Üst Alt