ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Boks Milli Takım Kampı Sona Erdi!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
05-10 Temmuz 2013 tarihleri arasında Rusya'nın Kazan şehrinde yapılacak olan “Üniversite Yaz Oyunları“na katılacak olan Boks Milli Takımı, Fırat Üniversitesi'nde yaptığı 10 günlük kamp programını tamamladı.

Kampın son gününde Boks Milli Takım sporcuları ve Teknik heyet, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ'ı makamında ziyaret ederek, kendilerine sağlanan desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette; Boks Milli Takım Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Ragıp Pala, Doç. Dr. Vedar Çınar, Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ile sporcular hazır bulundu.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ, imkanlar ölçüsünde Boks Milli Takımına kamp süresince destek verdiklerini belirterek, Boks Milli Takımına katılacakları müsabakalarda başarılar diledi.

Ziyaret anısına Boks Milli Takım Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Ragıp Pala; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ Genel Sekreter Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı'na boks eldiveni hediye etti.
 
Üst Alt