• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Boks Milli Takım Kampı Sona Erdi!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
05-10 Temmuz 2013 tarihleri arasında Rusya'nın Kazan şehrinde yapılacak olan “Üniversite Yaz Oyunları“na katılacak olan Boks Milli Takımı, Fırat Üniversitesi'nde yaptığı 10 günlük kamp programını tamamladı.

Kampın son gününde Boks Milli Takım sporcuları ve Teknik heyet, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ'ı makamında ziyaret ederek, kendilerine sağlanan desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette; Boks Milli Takım Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Ragıp Pala, Doç. Dr. Vedar Çınar, Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ile sporcular hazır bulundu.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ, imkanlar ölçüsünde Boks Milli Takımına kamp süresince destek verdiklerini belirterek, Boks Milli Takımına katılacakları müsabakalarda başarılar diledi.

Ziyaret anısına Boks Milli Takım Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Ragıp Pala; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ Genel Sekreter Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı'na boks eldiveni hediye etti.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.