• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Birce Akalay güzel havanın tadını çıkardı

BenDeniZ

Forum Üyesi
Bayan Üye

MESUT YILMAZ/ Milliyet
Kısa bir süre önce 'Kuş Uçuşu' adlı internet dizisince izleyici karşısına çıkan Birce Akalay, geçtiğimiz haftalarda Levent’teki menajerlik şirketinden çıkarken görüntülenmişti. Akalay sık sık tatile gittiği ve fotoğraflarını paylaştığı yakın arkadaşı İbrahim Çelikkol ile yakıştırılması ile alakalı konuşmuştu.

"MİHRE BENİM ARKADAŞIM"

Ünlü isim, “İbrahim benim çok canım dostum arkadaşım. Eski eşi Mihre de benim arkadaşım. Yani hani üzülüyorum böyle şeyler çıktığında. Bazen gülüyorum bazen üzülüyorum. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. İnsanlar hani bir kadın bir erkek arkadaş olamazlar mı? Acaba bu niye bu kadar anormal bilmiyorum. Gülünecek bir şey tabii ki... Bir yandan da sinir bozucu artık gülüyorsun belli bir süre sonra” demişti.

"HİÇ ETİK BULMUYORUM"

"İyi arkadaşlıklar ilerde aşka dönüşür" sözü ile ilgili ne dersiniz? sorusuna Akalay, "Tabii ki böyle şeyler olur hayatta hiçbir şey imkansız değil ama bizim öyle bir durumumuz yok yani. Hani biraz artık insanların da bunu malzeme edip kötü niyetli kullandığını düşünüyorum. Ve hiç etik bulmuyorum açıkçası, birlikte tatil yapıyoruz. Ailece görüşüyoruz. Yani özellikle bir takım söylemlere şahit oldum da sinirleniyorum. Gerçekten kötü niyetli buluyorum. Evet böyle hayranlar var falan yakıştıran eden görüyoruz sosyal medyada hani onları çok safihane buluyorum. Ama bazı insanlar bunu gerçekten kasti yapıyor. Bu da bana tatsız geliyor biraz” ifadelerini kullanmıştı.

Birce Akalay'ı sinirlendiren Saadettin Saran sorusu

"BU SEFER SORU ALMASAM OLUR MU?"

Daha önce rol aldığı dijital projelerin devamı için kamera karşısına geçeceğini söyleyen Birce Akalay, önceki gün Bebek Parkı'nda görüntülendi. Sabahın erken saatlerinde köpeğiyle birlikte soluğu parkta alan oyuncu, bir ağacın gölgesinde oturarak denizi izledi.

Gazeteciler tarafından görüntülendiğini fark edince Akalay, “Fotoğraf karesiyle geçiştirsek, bu sefer soru almasam olur mu?” diyerek ricada bulunurken, güzel havanın tadını çıkardı.

BertaN

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.