• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir mektubun hikayesi 2.bölüm

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Geçtiğimiz hafta Karbon Negatife ulaşan INTERFACE şirketinin hikayesini anlatmaya başlamıştım. Yazı çok uzun olunca bir kısmını bu haftaya bırakmıştım.

Evet nerde kalmıştık?

1973 yılında kurulan, 1994 yılında misyonunu “Sürdürülebilirlik” olarak değiştirilen şirket bu hedefe ulaşmak için 1997 yılında yeni çalışma şekline başlar. Şirketin kurucu ortağı ve CEO’su Ray Anderson’un talebi üzerine belirlenen bu yeni hedef için verilen tarih 2020 dir.

Anderson’un hedefe ulaşmak için kurduğu EKO RÜYA takımı değişik değişik fikirler sunmaktadır. İşte onlardan biri halıların zemine yapıştırtılması için kullanılan petrol bazlı yapıştırtıcıdan vazgeçilmelidir...

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.