• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir ihracat dedikodusu

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
İhracatımız görülmemiş şekilde artıyor, ithalatımız da öyle. Yani dış ticaret hacmimiz gittikçe yükseliyor. Bu durum yeni ekonomik modele de uyuyor. En azından üretim ve ihracat artışı amacının ihracat bölümü gerçekleşiyor.

Aslında bu durumun oluşmasında Rusya-Ukrayna Savaşı'nın çok da önemli bir rolü olmuş gibi görünüyor. Baştan söyleyeyim bu kötü bir şey değil. Sadece üzerinde konuşulmayan, bahsedilmeyen bir konu.

Neden bahsedilmiyor madem kötü bir şey değil sorusunun da cevabı şöyle. Birincisi ekonomik durumumuzun en önemli 2 bahanesinden biri olan Rusya-Ukrayna Savaşı'nın avantaj haline getirilmesi bir başarı ama bunun söylersek önemli bir bahaneden feragat etmiş oluyoruz.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.