• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

bi fıkra...

Emre ESMER

Moderatör
Eskiden Alman, Fransız, Türk fıkraları olurdu. Yeni nesil fıkralar böyle oluyor demekki, güzel fıkra.

Bir GS'li, bir Fener´li ve BJK´li Arabistan'da yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanirlar...Mahkemeye çıkarılırlar... Karar İDAM...
İtiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi için, Prens Hazretleri cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir.
Bizimkileri sempatik bulduğu için de bir kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı verir.
BJK li: 'Sırtıma bir yastık bağlayın der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.
Sıra Fener´liye gelir: 'Sırtıma iki yastık bağlayın' der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanmaz.
Sira Galatasaray'lıya gelince; Prens Hazretleri: 'Bak Galatasaray'lı sana acıdım. Süper Ligi kaçırdınız. 100. yılınızda başarısız oldunuz, hakemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum'
Peki der Galatasaray'lı: 'O zaman bana 40 kırbaç vurulsun'. Herkes şaşkına döner.
Prens Hazretleri: 'Peki ikinci isteğin nedir?' diye sorar...
Galatasaray'lı pis pis sırıtarak: 'FENERBAHCE´liyi sırtıma bağlayın'

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.