• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi aday olursa kazanır!"

Aaryan

Forum Üyesi
Serdar Ali Çelikler; Şenol Güneş ve futbolcular arasında sene başından beri bir kopukluk vardı. Futbolcuları teknik direktöe yemesine alışkınız ilk defa taraftarda "takım neden iyi oynamıyor" yönünde teknik direktöre tezahürata başlayınca Lugano maçından sonra Şenol Güneş artık tamamen teslim oldu. Artık Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve fatih Terim'in bir takım çalıştırmaması gerekiyor. Bu üçlüya TFF başkanı olması ya da bu üçlününü bir maaş karşılığnda profesyonel danışma kurulu olmalılar. Hoca kafasından çıkıp, akil adam pozisyonuna geçerlerse çok faydalı olurlar. Beşiktaş açısından da seçim havasına girdik, seçimle ilgili bilgilerimi anlatmıştım. Sayın Çebi tekrar aday olur mu bilmiyorum, aday olursa (bence olmayabilir) Ahmet Nur Çebi'nin yeniden kazanabilme ihtimalini yüksek buluyorum.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.